Ogłoszenia 23 kwietnia 2017r.

Komunikaty duszpasterskie – Niedziela Bożego Miłosierdzia
1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. W godzinie Miłosierdzia o 15.00 modlitwą koronki zawierzymy siebie i świat Miłosierdziu Bożemu, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
2. Egzamin poprawkowy dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 17.30 w biurze parafialnym. Kandydatom towarzyszy rodzic.
3. Krąg biblijny w czwartek o 16.30 w salce pod plebanią.
4. Spotkanie grupy III klas III gimnazjum w czwartek o godz. 17.30 w salce pod plebanią
5. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.
6. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania w sobotę, 29 kwietnia o godz. 10.00 w kościele.
7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami odbędzie się w sobotę o godz. 9.45.
8. Spotkanie ERM-u w sobotę o godz. 10.30.
9. W przyszłą niedzielę po koronce spotkanie Żywego Różańca.
10. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na pomoc dla Syrii.
11. Przyszła niedziela 30 kwietnia jest Niedzielą Biblijną i Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Z tej okazji w Markowicach o godz. 15.00 będzie miała miejsce celebracja „Verba Sacra”. List do Galatów będzie czytał znany aktor Michał Chorosiński, a komentarz do tej księgi wygłosi ks. prof. UAM dr hab. Paweł Podeszwa. Serdecznie zapraszamy.
12. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. i nabożeństwach.
13. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.
14. Polećmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich naszych bliskich zmarłych. Dobry Jezu a nasz Panie…
Inowrocław, dn. 23 kwietnia 2017 r.