Ogłoszenia 21. maja 2017 r.

Komunikaty Duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj 105-oro dzieci na Mszy św. o godz. 9.30 przystępuje do I Komunii św. Módlmy się, by nieustannie wzrastały w miłości do Jezusa Eucharystycznego. O godz. 15.00 dzieci wraz ze swoimi bliskimi przybędą na Nabożeństwo Majowe, otrzymają pamiątkowe obrazki i będzie wspólna fotografia. W ramach Białego Tygodnia dzieci do piątku włącznie gromadzą się na nabożeństwie majowym o godz. 18.00 i po nim na Mszy św. o godz. 18.30.

1. Nabożeństwa majowe: w kościele codziennie o godz. 18.00, przy Grocie Matki Bożej od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. W niedziele maja o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki.

1. Krąg biblijny w piątek o godz. 17.00 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce pod plebanią.

1. Młodzież, która chce wziąć udział w spotkaniu na Lednicy prosimy o zgłoszenie się do ks. Piotra.

1. Od piątku rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Próba dla dzieci przeżywających I rocznicę Komunii św. odbędzie się 1 i 2 czerwca o godz. 19.00; spowiedź w sobotę, 3 czerwca, o godz. 10.00.

1. Dnia 10 czerwca odbędzie się Lednica Dzieci. Z naszej parafii organizujemy wyjazd na to spotkanie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie do ks. Konrada.

1. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną w ostatnią niedzielę.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św., nabożeństwach i adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła

1. Firma Green Office Ecologic wspierająca m. in. projekty misyjne przeprowadza zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Z naszej parafii odbierać będzie sprzęt we wtorek 23 maja o godz. 13.00. Do tej godziny można dostarczyć w/w sprzęt na plac między kościołem a plebanią.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Bernardynę Witczak. Polećmy tę zmarłą i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 21 maja 2017 r.