Ogłoszenia – 11 czerwca 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – Niedziela Trójcy Świętej

1. Stowarzyszenie „Służyć Życiu” zaprasza dzisiaj na  Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na Skwerze św. Jana Pawła II, zakończy się przy muszli koncertowej w Solankach.

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w kościele do czwartku włącznie o godz. 18.00, w piątek i sobotę w łączności z procesją po Mszy św. o godz. 18.30.

1. We wtorek 13-ty dzień miesiąca. Na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo fatimskie.

1. W czwartek, 15 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. W naszym kościele Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 17.00 i 18.30.

Świętowanie ogólnomiejskie rozpocznie się Mszą św. o godz.11.00 w kościele pw. Zwiastowania NMP sprawowaną przez Księdza Prymasa. Po Mszy św. wyruszy procesja eucharystyczna ulicami miasta do kościoła garnizonowego. Zwracamy się z prośbą o udekorowanie trasy i okien emblematami religijnymi, wszystkich wiernych zapraszamy do publicznego wyznania wiary i wspólnej modlitwy.

1. W Boże Ciało – 15 czerwca o godz. 19.00 przy inowrocławskiej tężni odbędzie się koncert dziękczynienia pod nazwą „Solannowe Uwielbienie”. Pomysłodawcy koncertu, inowrocławscy muzycy, zapraszają nas do wspólnotowego uwielbienia Boga za dar Jego obecności w Najświętszym Sakramencie.

1. Serdecznie prosimy i zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała i w czasie Oktawy. Próba dla nich odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.00 przy kościele.

1. Procesja w Oktawie Bożego Ciała wokół kościoła po Mszy św. o godz. 18.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.

1. Krąg biblijny w piątek o godz. 17.00 w salce pod plebanią

1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.

1. Ze względu na Kongregację dekanalną w sobotę biuro parafialne

1. W ubiegłą niedzielę na świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 651, 68 zł. Za te ofiary i dzisiejsze na składkę inwestycyjną serdeczne Bóg zapłać.

1. Parafia Imienia NMP w Inowrocławiu organizuje pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Odbędzie się ona w dniach od 7-17 października 2017 r. Informacje na stronie internetowej parafii pl. Spotkanie informacyjne 18 czerwca po Mszy św. o g. 12:30 w bazylice mniejszej.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do włączenia się w nasze życie liturgiczne.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

1. Polećmy wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 11 czerwca 2017 r.