Ogłoszenia – 2 lipca 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – XIII Niedziela w Okresie Zwykłym

1. Dziękujemy br. Markowi za dzielenie się z nami świadectwem wiary. Bóg zapłać za ofiary składane przed kościołem na jego misję.

1. Trwają wakacje i urlopy, pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku i o wierności praktykom religijnym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pracujących.

1. W tym tygodniu w liturgii:
    1. poniedziałek – wspomnienie św. Tomasz Apostoła
    2. czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
    3. sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli

1. W I czwartek miesiąca Po Mszy św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe – całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i o uświęcenie kapłanów. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

1. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św., nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00 i 19.00.

1. Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Wszystkich parafian, kuracjuszy i gości zapraszamy do wspólnej modlitwy i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, można zaopatrzyć się w nią przy wyjściu z kościoła.

1. Polećmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 2 lipca 2017 r.