Ogłoszenia – 9 lipca 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – XIV Niedziela w Okresie Zwykłym

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  1. Wtorek – Święto św. Benedykta, Patrona Europy
  2. Środa – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
  3. Czwartek – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  4. Sobota – wspomnienie św. Bonawentury

 

 1. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00 w kościele. Prosimy przynieść świece na procesję światła.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 16 lipca, w naszym kościele o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w 74 – tą rocznicę ludobójstwa dokonanego na ludności polskiej Wołynia i Kresów Południowo-Wschodnich II RP. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. modlitwa przy tablicy na Grocie Matki Bożej upamiętniającej ofiary tych wydarzeń.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na składkę inwestycyjną.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Naszych Parafian a także gości zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Dawida Hajdysa. Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 9 lipca 2017 r.