Ogłoszenia – 16 lipca 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – XV Niedziela w Okresie Zwykłym

1. W tym tygodniu w liturgii

– czwartek – wspomnienie bł. Czesława

sobota – wspomnienie św. Marii Magdaleny

1. Trwają wakacje i urlopy, pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku i o wierności praktykom religijnym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pracujących.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną.

1. W najbliższą sobotę, 22 lipca, ks. Piotr i ks. Konrad odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Wiesławę Tosik, Sewerynę Kardasz, Reginę Komorowską, Mirosława Lisieckiego, . Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 16 lipca 2017 r.