Ogłoszenia – 6 sierpnia 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – Święto Przemienienia Pańskiego

1. Dziś obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Chrystus objawia, że jest Synem Bożym i umacnia wiarę na czas doświadczenia i próby, wskazuje cel do którego zdążamy: uwielbione ciało w zmartwychwstaniu.
    2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
    a. wtorek – wspomnienie św. Dominika.
  2. środa – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża –Patronki Europy.
    c. czwartek – wspomnienie św. Wawrzyńca
  3. piątek – wspomnienie św. Klary
    3. W najbliższą sobotę, 12 sierpnia, kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
    4. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Łagiewnik i na Jasną Górę w dniach 28 i 29 września br. Zapisy w zakrystii.
  4. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy.Zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.
  5. Za tydzień II niedziela miesiąca, składkę przeznaczamy na inwestycje.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Romana Mazura i Grzegorza Tuszyńskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, 06.08.2017 r.