Ogłoszenia – 17 września 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie – XXIV Niedziela w Okresie Zwykłym

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
    1. Poniedziałekświęto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału w Diecezjalnym Święcie Młodych, które odbędzie się 23 września 2017 w Inowrocławiu. Informacje i zapisy u ks. Piotra
    2. Środa – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    3. Czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
    4. Sobota – wspomnienie św. o. Pio

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum w czwartek o godz. 17.30.

1. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.30 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce .

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy III c i III d SP nr 6 w sobotę o godz. 10.00.

1. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 11.00.

1. Spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Łagiewnik i na Jasną Górę w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na składkę inwestycyjną.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Zapraszamy także w dni powszednie do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa przez cały dzień w kaplicy Bożego Ciała.

1. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład p. Jana Koziorowskiego z cyklu encykliki społeczne Laborem exercens. Wykład odbędzie w dniu 19 września br. o godz. 17.30 i będzie poprzedzony Mszą św. o godz. 17.00 w kościele św. Jadwigi Królowej.

• Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

• W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Halinę Słaboszewską i Jana Cybulę. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 17 września 2017 r.