Ogłoszenia – 12. listopada 2017r.

Komunikaty duszpasterskie – XXXII Niedziela w Okresie Zwykłym

1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym; modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy Kościół na Bliskim Wschodzie.

1. W tym tygodniu w liturgii:
    • poniedziałek – wspomnienie pierwszych męczenników Polski
    • czwartek – wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej, o godz. 6.40 godzinki
    • piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
    • sobota – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

1. Zapraszamy na katechezy dorosłych i młodzież w poniedziałki i czwartki na godz. 19.00 do salki pod plebanią.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjumgrupa II odbędzie się w czwartek o 17.00 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie Kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.30 w salce.

1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

1. Zbiórka kandydatów i ministrantów ze szkół podstawowych w sobotę o godz. 9.00.

1. Dnia 18 listopada o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie uczestników i sympatyków pielgrzymki do Wilna. Rozpocznie się Mszą św. w naszym kościele.

1. W przyszłą niedzielę po koronce spotkanie Żywego Różańca.

1. W związku ze wspomnieniem bł. Karoliny Kózkówny organizowane jest spotkanie młodych w Mogilnie. Wyjazd 18 listopada o godz. 8.45. Informacje i zgłoszenia do 14 listopada u ks. Piotra.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza wszystkich zainteresowanych duchowością franciszkańską na spotkanie w III sobotę miesiąca (18 listopada) po porannej Mszy św. o godz. 8.00 do salki przy kościele św. Mikołaja.

1. Diecezjalny duszpasterz kolejarzy ks. kan. Paweł Kowalski zaprasza Braci Kolejarzy, Emerytów oraz Rodziny Kolejarskie do udziału we Mszy Św. w wigilię Uroczystości Św. Katarzyny w piątek 24 listopada o godz. 17.00 w kościele Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu. Po Mszy Św. zapraszam na spotkanie przy stole w dawnej kaplicy.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Wandę Makowiecką, Mariannę Grzeszak i Marię Gapińską. Polećmy te zmarłe i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 12 listopada 2017 r.