Ogłoszenia – 10 grudnia 2017 r.

Komunikaty duszpasterskie  – II Niedziela adwentu

1. W dzisiejszą, II niedzielę adwentu modlimy się i wspieramy Kościół na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary do puszek na ten cel.

1. Msze św. ku czci Matki Bożej RORATY w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00 zaś w środę i sobotę o godz. 6.30.

1. Poranna modlitwa Kościoła – Jutrznia jest odmawiana codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 5.45 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie grupy II z klas III gimnazjum w czwartek po Mszy św. roratniej godz. 17.45.

1. Krąg biblijny w piątek o godz. 19.00 w salce.

1. Spotkanie dla RODZICÓW dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę, 16 grudnia, o godz. 9.30. Rodzice przyniosą na spotkanie plansze uczestnictwa dzieci w niedzielnych Mszach św.

1. Spotkanie ERM-u w sobotę o godz. 10.00.

1. Poświęcone opłatki a także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć w zakrystii a dzisiaj także w kruchcie kościoła.

1. Nasza parafialna spowiedź adwentowa odbędzie we wtorek, 19 grudnia, w godz. 11-12; 15.30-17.00 i 18.00-18.30. Zaplanujmy sobie czas na spowiedź, abyśmy z czystym sercem przeżywali Święta Bożego Narodzenia.

1. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza zainteresowanych duchowością franciszkańską w sobotę (16 grudnia) po Mszy św. o godz. 8.00 w kościele Św. Mikołaja do salki.

1. Witamy serdecznie wszystkich gości i kuracjuszy. Niech czas adwentu przeżywany w naszej wspólnocie parafialnej pomoże dobrze przygotować się duchowo na przyjście Pana.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Reginę Wojciechowską i Krystynę Bernacką. Polećmy te zmarłe i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 10 grudnia 2017 r.