Ogłoszenia – 4 lutego 2018 r.

V Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły uprzątnąć bożonarodzeniowy wystrój z naszego kościoła. Bóg zapłać.

 

 1. W przyszłą niedzielę obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i im posługujących zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w sobotę na godz. 11.00, podczas której udzielimy Sakramentu Chorych dla wzmocnienia sił w znoszeniu choroby i słabości. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy stole do salki parafialnej pod kościołem.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum z rodzicami w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII SP i II gimnazjum z rodzicami w piątek po Mszy św. o godz. 18.30

 

 1. Przypominamy o złożeniu indeksów w zakrystii do dzisiaj.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.30 w salce pod plebanią.

 

 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

 

 

 1. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy do włączenia się w życie religijne naszej wspólnoty parafialnej.

 

 1. Katechizacja przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w niedzielę 18 lutego w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu w domu formacyjnym ZWIASTUN o godz. 16.00 i trwać będzie przez sześć kolejnych niedziel. Zapisy na katechezy przez stronę internetową: narzeczeni.archidiecezja.pl.

 

 1. We wtorek, 6. lutego, Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład ks. dr. Marka Kowalczyka pt. „Propozycje katechezy dla rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania”. Rozpoczęcie Eucharystią w kościele św. Jadwigi Królowej o godz. 17.00.

 

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Salomeę Meller i Kazimierza Rogalskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn. 4 lutego 2018 r.