DNI SKUPIENIA – relacja

Dni Skupienia za nami

W dniach 9-11 marca w Gnieźnie odbyły się Dni Skupienia. Pierwszego dnia po rejestracji, w kościele pw. Świętej Trójcy odbyła się modlitwa Taizè. Następnego dnia- Msza Święta prowadzona przez ks. Wojciecha Orzechowskiego. Rozważaliśmy też w grupach fragment Pisma Świętego. Czytaliśmy również Orędzie Papieża Franciszka na kolejne Światowe Dni Młodzieży, a wieczorem rozpoczęliśmy wspólnie adorację Najświętszego Sakramentu. O godzinie 22 zaczęła się całonocna adoracja, gdzie w ciszy mogliśmy się modlić. W ostatni już dzień po Mszy odbyły się spotkania w grupach, na których rozmawialiśmy o naszej wierze kierując się Słowem Bożym. Przez te 3 dni udało nam się zdobyć nowe znajomości ze wspaniałymi ludźmi, ale też zbliżyć się do Boga. ~ Ewelina i Julka