Ogłoszenia – 8 kwietnia 2018 r.

II Niedziela Wielkanocna – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. W godzinie Miłosierdzia o 15.00 modlitwą koronki zawierzymy siebie i świat Miłosierdziu Bożemu, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

1. W poniedziałek przypada przeniesione Święto Zwiastowania Pańskiego. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki. Suma odpustowa w Parafii Zwiastowania o godz. 18.00.

1. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.30 poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

1. We wtorek 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum w kościele. Obecność obowiązkowa.

1. Krąg biblijny w piątek o 17.30 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

1. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną i Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. i nabożeństwach.

1. Młodzież zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Młodych do Grobu św. Wojciecha w dniach od 26 do 29 kwietnia, pod hasłem „Pełni wesela i Ducha Świętego”. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

1. W tym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. s. Cyprianę, Wojciecha Nowickiego, Barbarę Wesołowską, Marka Burzyńskiego, Antoninę Kowalską i Mariannę Kopczyńską. Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 8 kwietnia 2018 r.