Ogłoszenia – 06. maja 2018 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – komunikaty duszpasterskie – 6. maja 2018 r.

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.15 ks. bp Krzysztof Wętkowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.

2. Nabożeństwa majowe: w kościele codziennie o godz. 18.00, przy Grocie Matki Bożej od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. W niedziele maja o godz. 7.10 śpiewamy Godzinki.

3. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek (7 maja) i piątek (11 maja) po wieczornej Mszy św.

4. We wtorek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.

5. Krąg biblijny w piątek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

6. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

7. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów zapraszamy do udziału w spotkaniu na Lednicy, które odbędzie się 2 czerwca pod hasłem „Jestem”. Zainteresowanychprosimy o zgłoszenie się do ks. Piotra.

8. Od piątku rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

9. Spotkanie ERM-u w sobotę o godz. 10.00.

10. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

11. W przyszłą niedzielę 13 maja zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie do kościoła na godz. 20.00, które zakończymy procesją światła. Prosimy wziąć ze sobą świece.

12. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca składka inwestycyjna.

13. Uroczystość I rocznicy Komunii św. w naszej parafii będzie w niedzielę 27 maja na Mszy św. o godz. 9.30.

14. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św., nabożeństwach i adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

15. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Krystynę Zielazną, Alojzego Klejnowskiego i Hannę Kmieć. Polećmy tych zmarłychi wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 6 maja 2018 r.