Ogłoszenia – 10 czerwca 2018 r.

X Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dziękujemy osobom, które przygotowały procesję i ołtarze na zakończenie oktawy Bożego Ciała ulicami naszej parafii, także tym, które udekorowały okna swoich mieszkań na trasie procesji. Szczególne podziękowania dziewczynkom, które sypały kwiatki, chłopcom pierwszokomunijnym w albach, pocztom sztandarowym, paniom noszącym obraz, panom noszącym baldachim i prowadzącym kapłana, całej służbie liturgicznej i wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnym uczczeniu Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1. Stowarzyszenie „Służyć Życiu” zaprasza dzisiaj na  Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na Skwerze św. Jana Pawła II i dotrze do Parku Solankowego.

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie w kościele o godz. 18.00.

1. W środę 13-ty dzień miesiąca. Na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo fatimskie.

1. Spotkanie Żywego Różańca w środę o godz. 17.00 w salce.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę (17.06) po Mszy św. o godz. 12.15. Kandydaci przynoszą indeksy.

1. Krąg biblijny w piątek po wieczornej Mszy św.

1. Spotkanie ERM-u w sobotę o godz. 10.00.

1. W ubiegłą niedzielę na świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 1010, 35 zł. Za te ofiary i dzisiejsze na składkę inwestycyjną serdeczne Bóg zapłać.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do włączenia się w nasze życie liturgiczne.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Kazimierza Tarczewskiego i Łucję Wójcik. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 10 czerwca 2018 r.