Ogłoszenia – 17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie o godzinie 18.00.

1. Kandydaci do bierzmowania z klas II gimnazjum niech dostarczą indeksy do zakrystii do piątku 22 czerwca.

1. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę dziękczynną młodzież na godz. 8.00, dzieci na godz. 18.30.

1. W sobotę 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Módlmy się o potrzebne łaski a dla zmarłych o życie wieczne.

1. W sobotę z powodu kongregacji dekanalnej biuro parafialne będzie nieczynne.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. Bóg zapłać za ofiary w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną.

1. Kujawskie Centrum Kultury zaprasza na wykład prof. Jana Wiesława Wysockiego pt. Prymasi i prymasostwo dnia 19 czerwca o godz. 12.00 w Instytucie Prymasa Józefa Glempa, Plac Klasztorny 2.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej gości i kuracjuszy. Parafian i gości zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

• Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, można zaopatrzyć się w nią przy wyjściu z kościoła.

• Polećmy naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn.  17 czerwca 2018 r.