Ogłoszenia – 1 lipca 2018 r.

XIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Trwają wakacje i urlopy, pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku i o wierności praktykom religijnym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pracujących.

1. W tym tygodniu w liturgii:
    1. wtorek – wspomnienie św. Tomasz Apostoła
    2. piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

1. W I czwartek miesiąca Po Mszy św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe – całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i o uświęcenie kapłanów. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

1. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św., nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7.00 i 19.00.

1. Pierwsza sobota miesiąca – o godz. 6.40 śpiewamy godzinki, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 7.00.

1. Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Naszych parafian, kuracjuszy i gości zapraszamy do wspólnej modlitwy i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, można zaopatrzyć się w nią przy wyjściu z kościoła.

1. Polećmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 1 lipca 2018 r.