Ogłoszenia – 8. lipca 2018 roku

XIV NIEDZIELA W OKRESIE ZWYKŁYM- 8. lipca 2018 r. – komunikaty duszpasterskie

1. W tym tygodniu w liturgii:
a. Środa Święto św. Benedykta, Patrona Europy
b. Czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
c. Piątek – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. W piątek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00 w kościele. Prosimy przynieść świece na procesję światła.

3. W przyszłą niedzielę, 15 lipca, w naszym kościele o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w 75tąrocznicę ludobójstwa dokonanego na ludności polskiej Wołynia i Kresów Południowo-Wschodnich II RP. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. modlitwa przy tablicy na Grocie Matki Bożej upamiętniającej ofiary tych wydarzeń.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na składkę inwestycyjną.

5. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnejwszystkich gości i kuracjuszy. Naszych Parafian a także gości zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

6. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Kowalskiego. Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 8 lipca 2018 r.