Ogłoszenia – 5 sierpnia 2018 r.

XVIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Jutro obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Chrystus objawia, że jest Synem Bożym i umacnia wiarę na czas doświadczenia i próby, wskazuje cel do którego zdążamy: uwielbione ciało w zmartwychwstaniu.

  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
  a. wtorek – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego

 2. środa – wspomnienie św. Dominika
 3. czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża –Patronki Europy.
 4. piątekwspomnienie św. Wawrzyńca
 5. sobota – wspomnienie św. Klary

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy.Zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Za tydzień II niedziela miesiąca, składkę przeznaczamy na inwestycje.
 2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

  6. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Marię Wyszyńską, Helenę Koczorowską i Ryszarda Jędrzejewskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, 05.08.2018