Ogłoszenia – 19 sierpnia 2018 r.

XX Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W tym tygodniu w liturgii:
    1. Wtorek – wspomnienie św. Piusa X
    2. Środa – wspomnienie NMP Królowej, o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki
    3. Piątek – wspomnienie św. Bartłomieja.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. O godz. 7.10 śpiewamy Godzinki, Wieczorem o godz. 20.30 w kościele czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

1. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Sławęcina, Sławęcinka i Siostrom Służebniczkom za ofiarowanie płodów ziemi i wystrój świątyni z okazji Uroczystości Wniebowzięcia NMP.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Naszych Parafian a także gości zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Reginę Foremską, Stanisława Łacheckiego, Barbarę Mróz, Stanisława Sakowskiego i Danielę Kozłowską. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 19 sierpnia 2018 r.