Ogłoszenia – 9 września 2018 r.

XXIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem W poszukiwaniu

1. W środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, o godz. 6.40 śpiewamy godzinki. Parafia Imienia NMP w Inowrocławiu „Ruina” zaprasza do świętowania Imienin  Madonny Uśmiechniętej Królowej Nadziei oraz X rocznicy nadania tytułu bazyliki mniejszej. 12 września w środę, w bazylice, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.18:00 Msza św. odpustowa. W niedzielę 16 września na parkingu przed bazyliką od godz. 14:00 festyn rodzinny.

1. Spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik i Częstochowy w czwartek po wieczornej Mszy św.

1. W czwartek 13-ty dzień miesiąca, na godzinę 20.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo fatimskie.

1. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W kościele Krzyża Świętego doroczny odpust, suma odpustowa o godz. 18.00.

1. W sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki.

1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce.

1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce .

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę (15 września) o godz. 9.30 w salce pod kościołem.

• Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.30.

• Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.30 w salce.

• Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VII SP z rodzicami w niedzielę (16.09) po Mszy św. o godz. 12.15.

• Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Wszystkich parafian, kuracjuszy i gości zapraszamy do wspólnej modlitwy i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

• Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną.

• Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

• W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Krystynę Szymanderę, Krystynę Ruszkiewicz, Teresę Tomaszewską i Mieczysława Koniszewskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Inowrocław, dn. 9 września 2018 r.