Ogłoszenia – 9 września 2018 r.

XXIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem W poszukiwaniu

 

 1. W środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, o godz. 6.40 śpiewamy godzinki. Parafia Imienia NMP w Inowrocławiu „Ruina” zaprasza do świętowania Imienin  Madonny Uśmiechniętej Królowej Nadziei oraz X rocznicy nadania tytułu bazyliki mniejszej. 12 września w środę, w bazylice, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.18:00 Msza św. odpustowa. W niedzielę 16 września na parkingu przed bazyliką od godz. 14:00 festyn rodzinny.

 

 1. Spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik i Częstochowy w czwartek po wieczornej Mszy św.

 

 1. W czwartek 13-ty dzień miesiąca, na godzinę 20.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo fatimskie.

 

 1. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W kościele Krzyża Świętego doroczny odpust, suma odpustowa o godz. 18.00.

 

 1. W sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce .

 

 1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę (15 września) o godz. 9.30 w salce pod kościołem.

 

 • Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.30.

 

 • Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.30 w salce.

 

 • Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VII SP z rodzicami w niedzielę (16.09) po Mszy św. o godz. 12.15.

 

 • Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Wszystkich parafian, kuracjuszy i gości zapraszamy do wspólnej modlitwy i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 • Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną.

 

 • Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

 

 • W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Krystynę Szymanderę, Krystynę Ruszkiewicz, Teresę Tomaszewską i Mieczysława Koniszewskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

Inowrocław, dn. 9 września 2018 r.