Ogłoszenia – 16 września 2018 r.

1.    W nadchodzącym tygodniu w liturgii:

a.     Wtorekświęto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii do udziału w Diecezjalnym Święcie Młodych, które odbędzie się 29 września we Wrześni. Informacje i zapisy u ks. Piotra

b.    Czwartek – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

c.     Piątek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

 

 

2.    Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.00.

 

 

3.    Bóg zapłać  za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na składkę inwestycyjną.

 

4.    Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w dniach 26-28 września do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik  i Częstochowy. Szczegóły w zakrystii.

 

5.    Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Zapraszamy także w dni powszednie do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa przez cały dzień w kaplicy Bożego Ciała.

 

 

6.    Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

7.    W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Lidię Woźniak, Genowefę Jóźwiak, Aleksandrę Świerską i Stanisława Rubika. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

 Inowrocław, dn. 16 września 2018 r.