Ogłoszenia – 23 września 2018 r.

XXV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:

Wtorek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa

– Czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo

– Piątek – wspomnienie św. Wacława

– Sobota – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

1. W środę rozpoczęcie parafialnej pielgrzymki do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik i Częstochowy. Wyjazd o godz. 7.00 sprzed kościoła.

1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.

1. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.00 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum i VIII SP w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15.

1. Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w Diecezjalnym Spotkaniu Młodych. Informacje i zapisy u ks. Piotra.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Serdecznie zapraszamy w ciągu tygodnia do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa przez cały dzień w kaplicy Bożego Ciała.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

• W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Feliksa Kozłowskiego. Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 23 września 2018 r.