Ogłoszenia – 7 października 2018 r.

XXVII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dziś nasz parafialny odpust, suma odpustowa o godz. 12.15.

 

 1. Trwa październik – Miesiąc Różańcowy. Wspólny różaniec w kościele codziennie o godz.18.00 (z wyjątkiem soboty – 17.45).

Nabożeństwa różańcowe dla dzieci o godz. 16.30 od poniedziałku do piątku. W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

 

 1. Za tydzień Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, z którego fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich. Zapraszamy na godz. 16.00 do kościoła na Zamyślenie Nad osobą i twórczością św. Jana Pawła II.

 

 1. W sobotę 13-ty dzień miesiąca, w łączności z różańcem o godz. 17.45 ostatnie Nabożeństwo Fatimskie.

 

 1. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszamy II grupę na spotkanie w środę o godz. 17.00 w salce pod plebanią.

 

 

 1. Krąg biblijny w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.

 

 1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy 3a ze SP nr 6 w sobotę (13 października) o godz. 9.30.

 

 1. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.30.

 

 1. Spotkanie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania, a chcieliby się do niego przygotować odbędzie się w przyszłą niedzielę (14.10) po Mszy św. o godz. 12.15.

 

 1. We wtorek, 9. października, Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład ks. prof. Pawła Podeszwy pt. „Modlitwa /z/ Pismem św.” Rozpoczęcie Eucharystią w kościele św. Jadwigi Królowej o godz. 17.00.

 

 1. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa różańcowe i do adoracji Pana Jezusa w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Krystynę Ziembę, Urszulę Przyjemską, Halinę Wypijewską, Marię Kadłubiec i Jana Krajniaka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 7 października 2018 r.