Ogłoszenia – 14 października 2018 r.

XXVIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dzisiaj Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zapraszamy na godz. 16.00 do kościoła na Zamyślenie Nad osobą i twórczością św. Jana Pawła II
 2. Trwamy w Miesiącu Różańcowym. Odpowiadajmy gorliwie na zaproszenie do wspólnotowego odmawiania różańca. Nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz.18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

 

 1. We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawrócenie się nas samych i wszystkich Polaków.

 

 1. Spotkanie grupy III klas III gimnazjum w środę o godz. 17.00 w salce.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie  duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.

 

 1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. z klasy IIIb ze SP nr 6 i dzieci z pozostałych szkół w sobotę o godz. 9.30 w salce.

 

 1. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.30.

 

 1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć Ojca Oblata, który wygłosi słowo Boże, a po mszy św. rozprowadzać będzie kalendarze misyjne.

 

 1.  W poniedziałek, 15 października, przypada Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym pogrzeb dzieci przedwcześnie utraconych, a o godz. 19.00 w kaplicy szpitalnej Msza św. w intencji rodziców i rodzin tych dzieci. Do wspólnej modlitwy zaprasza ks. kapelan Romuald Karmoliński.

 

 1. Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza do korzystania ze wsparcia, jakie oferuje filia Katolickiej Poradni dla Rodzin „Ognisko Nadziei” w Inowrocławiu przy ul. Ks. Bogdana Gordona 2. W poradni skorzystać można z bezpłatnego wsparcia: psychologa, mediatora. Szczegóły i numer kontaktowy dostępny jest w gablocie ogłoszeń.

 

 1. „Bóg zapłać” za ofiary składane dziś na składkę inwestycyjną i do puszek na Fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa różańcowe.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Zofię Kępkę, Mariusza Świątka, Stanisława Ranieckiego i Danutę Koźlińską. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 14 października 2018 r.