Ogłoszenia – 4. listopada 2018 r.

XXXI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Do czwartku włącznie o godz. 18.00 różaniec z wymieniankami jednorazowymi.

 

 1. W piątek obchodzimy Święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej – „matki” wszystkich kościołów.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa II odbędzie się w środę o godz. 17.00 w salce pod plebanią.

 

 1. W czwartek po Mszy św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe w intencji o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów.

 

 1. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

 

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.30.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada Rocznica Odzyskania Niepodległości, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. O godzinie 10.30 w kościele Zwiastowania NMP pod przewodnictwem ks. bpa Bogdana Wojtusia Msza święta za Ojczyznę, po której nastąpi przemarsz pod pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie odbędzie się manifestacja patriotyczna. Pamiętajmy, aby z okazji Święta Niepodległości udekorować nasze domy flagami narodowymi.

 

 1. Zapraszamy na katechezy, które odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w salce pod plebanią o godz. 19.15.

 

 1. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład p. Edmunda Mikołajczaka pt. Inowrocław w przededniu odzyskania niepodległości. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 listopada, o godzinie 17.30 po Mszy Św. o godzinie 17.00 w kościele pw. św. Królowej Jadwigi.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

 

 1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Marię Bytner, Zbigniewa Gizę, Krystynę Świtek i Jakuba Piaseckiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn. 4 listopada 2018 r.