Ogłoszenia – 11 listopada 2018 r.

XXXII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj obchodząc 100-tną rocznicę odzyskania niepodległości modlimy się za naszą Ojczyznę.

1. W tym tygodniu w liturgii:
    • poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
    • wtorek – wspomnienie pierwszych męczenników Polski
    • czwartek – wspomnienie św. Alberta Wielkiego
    • piątek – wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej, o godz. 6.40 godzinki
    • sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

1. Zapraszamy na katechezy dorosłych i młodzież w poniedziałki i czwartki na godz. 19.00 do salki pod plebanią.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa I odbędzie się w środę o 17.00 w salce pod plebanią.

1. Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce.

1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klasy III a ze SP nr 6 w sobotę, 17 listopada, w salce o godz. 9.30.

1. Spotkanie ERM-u, w sobotę o godz. 10.30 w salce.

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

1. Dnia 12 listopada 2018 r. o godz. 19.oo  w parafii pw. „Chrystusa Miłosiernego” w Inowrocławiu odprawiona zostanie Msza Św. w intencji TRZEŹWOŚCI NARODU POLSKIEGO i WYZWOLENIA Z WSZELKICH ZNIEWOLEŃ z udziałem członków i kandydatów Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, oraz uczestników Ruchu Światło-Życie. Po Mszy Św. dla zainteresowanych spotkanie w Sali Maryjnej.

1. 25-lecie SWPK AG – sobota 17 listopada 2018 r. Wyjazd do Gniezna autokarem sprzed plebanii Parafii Chrystusa Miłosiernego o godz. 8.00 powrót do 17.00. Wyjazd organizuje ks. kan. Paweł Kowalski proboszcz. Przy zapisie wpłata 25 zł. Tel. +48 607 10 50 50

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Henryka Wiśniewskiego i Jerzego Chudzińskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 11 listopada 2018 r.