Ogłoszenia – 25 grudnia 2018 r.

Boże Narodzenie – komunikaty duszpasterskie

Naszym Parafianom, Gościom i Kuracjuszom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy doświadczenia Bożej obecności i płynącego stąd pokoju, miłości, radości i ufności. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kościół na święta. Za podarowanie choinek, ich przywiezienie, ustawienie, wystrój, dekoracje i przygotowanie żłóbka. Każdemu kto się włączył w to dzieło: za poświęcony czas, za trud i posługę dla naszego wspólnego dobra serdeczne Bóg zapłać.

1. Dzisiaj w Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św.  o godz. 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00 i 18.30. Na godz. 16.00 zapraszamy na śpiew kolęd przy żłóbku w kościele.

1. Jutro 26 grudnia przeżywamy drugie święto – św. Szczepana Męczennika. Msze św. jak w niedzielę. W drugie święto zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

1. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny będziemy prosili o umocnienie naszych rodzin.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w sobotę.

1. Od piątku, 28 grudnia, rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie, tradycyjną kolędę, by zanieść Boże Błogosławieństwo do domów naszych Parafian. Pragniemy wspólnie się pomodlić i podjąć duszpasterską rozmowę. Jeśli w podanym terminie ktoś nie będzie mógł przyjąć kolędy prosimy o zgłoszenie i umówienie odpowiadającego terminu. Pierwsze dni kolędy:

28 grudnia piątek: 4 księży: Sławęcin, Sławęcinek, Cieślin, Mimowola, na godz. 10.00 prosimy o pojazdy.

29 grudnia  sobota, 2 księży: ul. Pakoska; 1 ksiądz Szosa Bydgoska i Osiedle Bydgoskie, 1 ksiądz ul. Kruśliwiecka, Kruśliwiec; początek o godz. 13.00.

30 grudnia  niedziela: 3 księży: ul. Magazynowa. Początek godz. 14.30.

2 stycznia środa  ul. Grabskiego (całość) 4 księży, rozpoczęcie z 4 krańców ulicy, Początek godz. 15.30.

3 stycznia czwartek 1 ksiądz Al. Okrężna od 62-15,. 1 ksiądz Al. Okrężna 3-13; 2 księży: Al. Okrężna 80. Początek godz. 15.30.

5 stycznia sobota:  ul. Grodzka i ul. Solankowa z wyjątkiem numerów Alei Solankowej 57A i kolejnych, 4 księży z  krańców, początek godz. 13.00

7 stycznia poniedziałek: 3 księży: Al. Okrężna 81; 1 ksiądz ul. Broniewskiego. Początek od godz. 15.30.

Inowrocław, dn. 25.12.2018 r.