Ogłoszenia – 3 lutego 2019 r.

IV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły uprzątnąć bożonarodzeniowy wystrój z naszego kościoła. Bóg zapłać.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa I w środę o godz. 17.00 w salce pod plebanią.

 

 1. Kandydatów do bierzmowania z klas VII prosimy o dostarczenie indeksów do zakrystii do przyszłej niedzieli.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

 

 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

 

 1. I czwartek miesiąca – Po Mszy św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe – całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i o uświęcenie kapłanów. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

 

 1. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych klasa III a ze SP nr 6 w sobotę o godz. 9.30.

 

 1. Spotkanie ERM-u w sobotę o godz. 10.30.

 

 1. Spotkanie dla chętnych przymiarki i zakupu alby dla dziecka do I Komunii św. w niedzielę, 10 lutego, po Mszy św. o godz. 11.00.

 

 • Bóg zapłać za ofiary złożone dziś do puszek jako wsparcie dla Mikołaja.

 

 • Witamy w naszej wspólnocie kuracjuszy i gości. Naszych Parafian i gości zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 • W środę, 6. lutego, Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wykład ks. dr. Piotra Waszaka pt. „Czy rzeczywiście wszystko marnością?! W spotkaniu z Księgą Koheleta”. Rozpoczęcie Eucharystią w kościele św. Jadwigi Królowej o godz. 17.00.

 

 • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 • W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Annę Jędras, Mariannę Nędzkiewicz, Eugeniusza Matuszaka i Pawła Kosińskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 3 lutego 2019 r.