Ogłoszenia – 10 lutego 2019 r.

V Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Jutro obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i im posługujących zapraszamy na Mszę św. w ich intencji na godz. 11.00, podczas której udzielimy Sakramentu Chorych dla wzmocnienia sił w znoszeniu choroby i słabości. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie przy stole do salki parafialnej pod kościołem. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.

 

 1. We wtorek, 12 lutego, przypada rocznica śmierci długoletniego, zasłużonego proboszcza naszej parafii, budowniczego kościoła, ks. Adama Fabianowskiego. Będziemy się modlić w jego intencji podczas Mszy św. o godz. 17.00.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa II w środę o godz. 17.00.

 

 1. Spotkanie Żywego Różańca w środę o godz. 17.30 w salce pod kościołem.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII SP w czwartek o godz. 17.30 w salce pod kościołem.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

 

 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00.

 

 1. Najbliżsi chorego Mikołaja składają podziękowania za zebrane przed tygodniem wsparcie w kwocie 3413,50 zł. Za te ofiary i złożone dziś na składkę inwestycyjną serdeczne Bóg zapłać.

 

 1. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy do włączenia się w życie religijne naszej wspólnoty parafialnej.

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Andrzeja Witkowskiego, Jadwigę Doberstajn i Adama Jakubaszka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn. 10 lutego 2019 r.