Ogłoszenia – 24 lutego 2019 r.

VII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP i III Gimnazjum prosimy o dostarczenie indeksów do zakrystii do przyszłej niedzieli.

1. I piątek miesiąca, spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i od godz. 16.00. Adoracja prowadzona przez młodzież po Mszy św. o godz. 18.30.

1. I sobota miesiąca, o godz. 6.40 Godzinki, po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po rannej Mszy św. Kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania Grupa IV w środę o godz. 17.00 w salce pod plebanią.

1. Krąg biblijny w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

1. W dniach od 15 do 19 lipca br. Organizowana jest pielgrzymka do Wilna i Rygi. Spotkanie zainteresowanych osób odbędzie się w sobotę 2 marca o godz. 11.00 w salce pod kościołem. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 665753380.

1. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy do włączenia się w życie religijne naszej parafialnej wspólnoty.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Hannę Cichocką, Julię Szutarską i Eugeniusza Lewickiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 24 lutego 2019 r.