Ogłoszenia – 9 czerwca 2019 r.

Zesłanie Ducha Świętego – komunikaty duszpasterskie

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pan Jezus posyła nam od Ojca Pocieszyciela, Ducha Prawdy, który pozwala nam wyznawać Chrystusa jako Pana.

 

 1. Jutro Święto Matki Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.30; o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki. To święto podkreśla rolę, jaką Maryja pełni w historii zbawienia i w mistycznym Ciele Chrystusa – Kościele.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w kościele codziennie o godz. 18.00.

 

 1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

 

 1. W czwartek 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie do kościoła na godz. 20.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

 

 1. Spotkania dla osób, które 17 czerwca przyjmą sakrament bierzmowania odbędą się w środę, czwartek i piątek po wieczornych Mszach św. Możliwość dodatkowej spowiedzi dla kandydatów i świadków bierzmowania w piątek o godz. 16.00.

 

 1. Stowarzyszenie „Służyć Życiu” zaprasza na  Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15.00 na Skwerze św. Jana Pawła II w Inowrocławiu. Marsz zakończy się przy III LO.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św., nabożeństwach i adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na składkę inwestycyjną.

 

 

 1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Edwarda Pawłowskiego, Józefa Juchacza i Józefa Gawła. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn. 9 czerwca 2019r.