Ogłoszenia – 7 lipca 2019 r.

XIV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Wikariusza Waldemara Kobylińskiego i ks. Diakona Ryszarda Trzaskawkę. Życzymy obfitych łask Bożych i radości w posłudze duszpasterskiej.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  1. Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli
  2. Czwartek – Święto św. Benedykta, Patrona Europy
  3. Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
  4. Sobota – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

 1. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00 w kościele. Prosimy przynieść świece na procesję światła.

 

 1. W przyszłą niedzielę, 14 lipca, w naszym kościele o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w 76 – tą rocznicę ludobójstwa dokonanego na ludności polskiej Wołynia i Kresów Południowo-Wschodnich II RP. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. modlitwa przy tablicy na Grocie Matki Bożej upamiętniającej ofiary tych wydarzeń.

 

 1. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Naszych Parafian a także gości zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Lucynę Hermanowską, Katarzynę Malicką i Cecylię Klejnowską. Polećmy te zmarłe i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 7 lipca 2019 r.