Ogłoszenia – 21 lipca 2019 r.

XVI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

  1. W tym tygodniu w liturgii

poniedziałek – Święto św. Marii Magdaleny

– wtorek – Święto św. Brygidy, Patronki Europy

– środa – wspomnienie św. Kingi

czwartek – Święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia obchodzimy też wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po mszach św. poświęcenie pojazdów, które będą ustawione przez kierowców wokół świątyni. Ofiary zebrane podczas poświęcenia przekażemy na konto Miva Polska – to organizacja, która działa przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji i pomaga polskim misjonarzom w zdobywaniu środków transportu.

piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny

 

  1. W najbliższą sobotę 27 lipca ks. Proboszcz i ks. Waldemar po rannej Mszy św. odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Natomiast ks. Konrad odwiedzi chorych w sobotę 3 sierpnia.

 

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną.

 

 

  1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

 

 

  1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Stanisława Fijałkowskiego. Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 21 lipca 2019 r.