Ogłoszenia – 4 sierpnia 2019 r.

XVIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
  wtorekŚwięto Przemienienia Pańskiego.
 2. środa – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego
 3. czwartek – wspomnienie św. Dominika
 4. piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża –Patronki Europy.
 5. sobotaświęto św. Wawrzyńca

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy.Zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Za tydzień II niedziela miesiąca, składkę przeznaczamy na inwestycje.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. Nasza parafia organizuje wyjazd na w Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę, podczas której – jak pisał Ksiądz Prymas – poprzez naszą obecność i wspólną modlitwę będziemy chcieli zaprosić Maryję do siebie. Rozpoczniemy ją 6 października według szczegółowego planu, na który składać się będą: konferencje, modlitwa Apelu Jasnogórskiego, i całonocne czuwanie wraz z Mszą św., które zakończymy o poranku 7 października. Zapisy w zakrystii.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Annę Piwańską i Henryka Hejnę. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, 04.08.2019 r.