Ogłoszenia – 25 sierpnia 2019 r.

XXI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki, Msze św. w kościele o godz. 7.00; 8.00 i 19.00. Wieczorem o godz. 20.30 w kościele czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

 1. Ponadto w tym tygodniu w liturgii:
  1. Wtorek – wspomnienie św. Moniki
  2. Środa – wspomnienie św. Augustyna
  3. Czwartek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

 

 1. W najbliższą sobotę odbędzie się dziękczynienie za plony „Dożynki” w Sławęcinku. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00 przy świetlicy.

 

 1. Parafialne dziękczynienie za żniwa przeżyjemy w niedzielę 8 września na mszy św. o godz. 9.30; rozpoczniemy je procesją z wieńcami i złożeniem ich przy ołtarzu. Pobłogosławimy chleb z tegorocznych zbiorów, którym podzielimy się po Eucharystii.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy także w dni powszednie do wspólnej modlitwy.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Zdzisława Wozińskiego i Magdalenę Kłosowską. Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 25 sierpnia 2019 r.