Ogłoszenia – 29 września 2019 r.

XXVI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. We wtorek rozpoczynamy październik – Miesiąc Różańcowy. Modlitwę różańcową poleca nam Matka Boża jako ratunek dla świata i źródło wielu łask. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.18.00.

Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30. W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

 

 1. W następny poniedziałek 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej wspólnocie odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 18.00.

 

 1. W niedzielę, 6 października, na Mszy św. o godz. 11.00 dzieciom I – komunijnym zostaną poświęcone różańce.

 

 1. W I czwartek miesiąca modlimy się w łączności z Różańcem o godz. 18.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Zapraszamy także na Jerycho Różańcowe, które rozpocznie się w czwartek Mszą św. o godz. 7.00 i potrwa całą dobę w intencji o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów.

 

 1. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą św. i o godz. 16.00. Po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 nabożeństwo pierwszopiątkowe prowadzone przez młodzież naszej parafii.

 

 1. I sobota miesiąca – o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki, po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP; kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną chorych w domach.

 

 1. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

 

 1. Informacja dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę na Jasną Górę: wyjazd w niedzielę 6 października o godz. 14.00 sprzed naszego kościoła, powrót o godz. 2.00 w nocy. Program:

Godz. 19.00 – Konferencja

Godz. 21.00 – Apel Jasnogórski

Od godz. 21.30 – 23.30 – czuwanie prowadzone przez naszą Archidiecezję

Godz. 24.00 – uroczysta Msza Święta

Ok. godz. 1.30 – Zakończenie czuwania.

 

 1. W sobotę 12 października z okazji Dnia Papieskiego pielgrzymka do Markowickiej Pani. Pielgrzymka wyruszy o godz. 8.45 z kościoła Zwiastowania NMP. Bliższe informacje i zapisy w naszej parafii u ks. Waldemara.

 

 1. Witamy wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Zapraszamy na Msze św., nabożeństwa różańcowe.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. Polećmy wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn. 29 września 2019 r.