Ogłoszenia – 6 października 2019 r.

XXVII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Jutro, poniedziałek, 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej wspólnocie odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 18.00, odprawi ją i słowo Boże wygłosi o. Piotr Okrój OFMConv z parafii Świętego Krzyża. Po Mszy św. procesja różańcowa wokół kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

 1. Trwa październik – Miesiąc Różańcowy. Wspólny różaniec w kościele codziennie o godz.18.00.

Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30. W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

 

 1. Za tydzień Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, z którego fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich.

 

 1. W najbliższą niedzielę 13-ty dzień miesiąca, w łączności z różańcem o godz. 18.00 ostatnie Nabożeństwo Fatimskie.

 

 

 1. Krąg biblijny w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie w ramach duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00 w salce.

 

 1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze SP nr 6 w sobotę o godz. 9.30.

 

 1. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.30.

 

 1. W sobotę 12 października z okazji Dnia Papieskiego pielgrzymka do Markowickiej Pani. Pielgrzymka wyruszy o godz. 8.45 z kościoła Zwiastowania NMP. Bliższe informacje i zapisy w naszej parafii u ks. Waldemara.

 

 1. Witamy wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Zapraszamy na odpust do wspólnej modlitwy oraz na Msze św., nabożeństwa różańcowe i do adoracji Pana Jezusa w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Irenę Zaleśną, Czesława Majewskiego, Alinę Rosińską i Janusza Leszczuka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 6 października 2019 r.