Ogłoszenia – 26 stycznia 2020 r.

III Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli drzwi swoich mieszkań, by przyjąć kapłana z błogosławieństwem podczas odwiedzin duszpasterskich.

 

  1. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie.

 

  1. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Do kościoła przynosimy gromnice, które będziemy święcić na każdej Mszy św. Ten świąteczny dzień jest Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za wszystkie osoby zakonne szczególnie pamiętając o siostrach służebniczkach zamieszkujących w naszej parafii.

 

  1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. poświęcimy świece.

 

  1. I sobota miesiąca, o godz. 6.40 Godzinki, po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Następnie w kaplicy rozmyślanie i różaniec. Po rannej Mszy św. kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w domach.

 

  1. W sobotę o godz. 20.30 kolejne spotkanie w ramach Nowenny przygotowującej nas do Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.

 

  1. Witamy w naszej wspólnocie kuracjuszy i gości. Naszych Parafian i gości zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

  1. Polećmy wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 26 stycznia 2020 r.