Ogłoszenia – 2 lutego 2020 r.

Święto Ofiarowania Pańskiego – komunikaty duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę, po pierwszej sobocie miesiąca, każda Msza św. poprzedzona jest katechezą w ramach Nowenny przygotowującej nas do Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego, które nastąpi w naszej parafii 8 października.

 

  1. Od poniedziałku, 3 lutego, wracamy do stałego porządku Mszy św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku: o godz.: 7.00,  8.00,  17.00,  18.30, w soboty o godz. 7.00, 8.00 i 18.30.

 

  1. I czwartek miesiąca – Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe – całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i o uświęcenie kapłanów. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

 

  1. I piątek miesiąca, spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i od godz. 16.00.

 

  1. Od 1 marca w Parafii Świętego Krzyża rozpocznie się przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Pierwsze spotkanie o godz. 16.30 w salce domu klasztornego.

 

  1. Witamy w naszej wspólnocie kuracjuszy i gości. Naszych Parafian i gości zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

  1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Dariusza Kosińskiego. Polećmy tego zmarłego i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 2 lutego 2020 r.