Ogłoszenia – 16 lutego 2020 r.

VI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

 

 1. W środę imieniny obchodzi ks. Konrad. Podczas Mszy św. o godz. 18.30 będziemy modlić się w Jego intencji.

 

 1. Krąg biblijny w czwartek o godz. 17.15 w salce.

 

 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o 19.00 w salce pod plebanią.

 

 1. W sobotę Święto Katedry św. Piotra.

 

 1. Eucharystyczny Ruch Młodych w sobotę o godz. 9.30.

 

 1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św., dla wszystkich, które w lutym jeszcze w nim nie uczestniczyły, w sobotę o godz. 10.30 w salce pod kościołem.

 

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00.

 

 1. Zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych na kolejne warsztaty animacji misyjnej, które odbędą się w sobotę, 22 lutego, w salce pod plebanią w godzinach od 12 do 14.00.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną.

 

 1. W związku ze zbliżającą się beatyfikacją sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego prosimy o zgłoszenie wiernych, chcących w tej uroczystości uczestniczyć.. Jest to konieczne do zamówienia kart wstępu.

 

 1. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Halinę Łukawską, Władysławę Grześkowiak, Jadwigę Malicką i Mirosławę Gacka. Polećmy te zmarłe i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 16 lutego 2020 r.