Ogłoszenia – 10 maja 2020 r.

V Niedziela Wielkanocna – komunikaty duszpasterskie

  1. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w kościele codziennie (z wyjątkiem środy) o godz. 18.00.

 

  1. W środę 13 maja przypada rocznica pierwszych objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.45 w łączności z nabożeństwem majowym.

 

  1. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. To patron ks. kan. Andrzeja, który wspomaga nas w duszpasterstwie, składamy życzenia imieninowe i polecać będziemy w modlitwie podczas Mszy św. o godz. 8.00.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu. Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Kazimierę Groblewską, Wandę Nowicką, Teresę Łopacką i Mariana Frąszczaka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 10 maja 2020 r.