Ogłoszenia – 19 lipca 2020 r.

XVI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

  1. W tym tygodniu w liturgii

– poniedziałek – wspomnienie bł. Czesława

środa – Święto św. Marii Magdaleny

– czwartek – Święto św. Brygidy, Patronki Europy

– piątek – wspomnienie św. Kingi

sobota – Święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia obchodzimy też wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po mszach św. poświęcenie pojazdów, które będą ustawione przez kierowców na placu przy kościele. Ofiary zebrane podczas poświęcenia przekażemy na konto Miva Polska – to organizacja, która działa przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji i pomaga polskim misjonarzom w zdobywaniu środków transportu.

 

  1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

 

  1. Polećmy naszych zmarłych duszpasterzy i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 19 lipca 2020 r.