Ogłoszenia – 16 sierpnia 2020 r.

XX Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Dziś dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  1. Poniedziałek – wspomnienie św. Jacka
  2. Czwartek – wspomnienie św. Bernarda
  3. Piątek – wspomnienie św. Piusa X
  4. Sobota – wspomnienie NMP Królowej, o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki

 

 1. Serdecznie dziękujemy Panu Sołtysowi i mieszkańcom Sławęcina, Sławęcinka oraz Siostrom Służebniczkom za ofiarowanie płodów ziemi i wystrój świątyni z okazji Uroczystości Wniebowzięcia NMP.

 

 1. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

 

 1. W wtorek, 18 sierpnia, o godz. 16.30 oraz o 18.00 w budynku Teatru Miejskiego odbędzie się wakacyjny projekt warsztatowy pt. „Pełnia lata. Pełnia kultury”. W jego ramach: zwiedzanie Instytutu Prymasa Glempa, warsztaty taneczne i recital nawiązujący do wizyty Jana Pawła II w regionie i do Światowych Dni Młodzieży. Propozycja skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. Zapisy pod numerem tel. 506530404.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Parafianom oraz gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Annę Krysiak i Leszka Pawlaka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 16 sierpnia 2020 r.