Ogłoszenia – 13 września 2020 r.

XXIV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj 13-ty dzień miesiąca, na godzinę 20.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo fatimskie.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i włączali się w modlitwę w ramach Jerycha Różańcowego.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Prosimy osoby niezwiązane bezpośrednio z tą uroczystością o wybranie tego dnia innej godziny Mszy św.

4. Spotkania przygotowujące dla dzieci przed I Komunią:
– w poniedziałek o godz. 19.00
– w środę o godz. 19.15
– w czwartek godz. 19.00

5. Spowiedź przed uroczystością w sobotę o godz. 10.00.

6. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

7. Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, o godz. 6.40 śpiewamy Godzinki.

8. W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Na Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie dla osób, które w październiku mają przyjąć sakrament bierzmowania.

9. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

10. Zapraszamy lektorów dorosłych na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanii.

11. W zakrystii można odbierać formularze zgłoszenia dziecka do przygotowania do I Komunii św. w roku 2021.

12. Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Wszystkich parafian, kuracjuszy i gości zapraszamy do wspólnej modlitwy i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

13. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną.

14. Polecamy uwadze wiernych prasę katolicką.

15. Polećmy zmarłych duszpasterzy, rodziców, parafian i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 13 września 2020 r.