Ogłoszenia – 18 lipca 2021 r.

XVI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W tym tygodniu w liturgii
– wtorek – wspomnienie bł. Czesława
– czwartek – Święto św. Marii Magdaleny
– piątek – Święto św. Brygidy, Patronki Europy
– sobota – wspomnienie św. Kingi

2. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

3. W czwartek w naszym kościele będziemy gościć pieszych pielgrzymów z Bydgoszczy na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami na Mszy św. o godz. 12.00.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po mszach św. poświęcenie pojazdów, które będą ustawione przez kierowców na placu przy kościele. Ofiary zebrane podczas poświęcenia przekażemy na konto Miva Polska – to organizacja, która działa przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji i pomaga polskim misjonarzom w zdobywaniu środków transportu.

5. W ubiegłą niedzielę na składkę inwestycyjną zebraliśmy 6570 zł, za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.

6. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej gości i kuracjuszy. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Andrzeja Pułaczewskiego, Karola Dorobiałę i Jana Kunickiego. Zmarł także śp. Jerzy Tokarski, którego pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 10.00. Tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Pa-nie…

Inowrocław, dn. 18 lipca 2021 r.