Ogłoszenia – 19 września 2021 r.

XXV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
a. poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy
b. wtorek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
c. czwartek – wspomnienie św. o. Pio.

2. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które po-trwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Po-laków.

3. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

4. W Kinomax Inowrocław od 17 września film: „Wyszyński – Zemsta czy przebaczenie” a od 1 października: „Fatima”.

5. Instytut Prymasa Józefa Glempa zaprasza na wystawę Historia na zdjęciach po-święconą bł. Stefanowi Wyszyńskiego. Są też zdjęcia z pobytu Kardynała Wyszyńskiego w naszej parafii. Wystawa dostępna w foyer Teatru Miejskiego w Inowrocławiu w dniach 21-25 września.

6. Koło Gospodyń Wiejskich w Słąwęcinku zaprasza na festyn „Szczepimy się z KGW”. Festyn odbędzie się przy świetlicy wiejskiej w Słąwęcinku dnia 25 września br. w godzinach od 13.00 do 18.00.

7. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Serdecznie zapraszamy w ciągu tygodnia do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa przez cały dzień w kaplicy Bożego Ciała.

8. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Kazimierza Radzińskiego Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 19 września 2021 r.