Ogłoszenia – 16 stycznia 2022 r.

II Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz. 15.30 spotkanie pt: „Zanurzony w pięknie – kolędowanie z ojcem Efremem”. W programie koncert kolęd, prelekcja p. Marcina Woźniaka o naszych witrażach zaprojektowanych przez o. Efrema i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro przeżywamy Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

4. W piątek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za Babcie i Dziadków.

5. W tym roku nie przeżywamy kolędy w tradycyjnej formie, lecz każdego dnia o godz. 18.30 sprawujemy Mszę św. w intencji mieszkańców według podawanego planu kolędowego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Ostatnie dni kolędy:
17 stycznia poniedziałek: ul. Daszyńskiego
18 stycznia wtorek: ul. Wilkońskiego
19 stycznia środa: ul. Konopnickiej
20 stycznia czwartek: ul. Narutowicza

6. Prosimy osoby, które w minionym roku zamieszkały na terenie naszej parafii, by w dogodnym dla siebie momencie zgłosiły się do biura parafialnego celem założenia kartoteki parafialnej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy i za składkę inwestycyjną w ostatnią niedzielę w kwocie 5290 zł.

8. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Romana Nadrajkowskiego, Krystynę Napierałę, Janinę Marciniak, Zbigniewa Majchrowskie-go, Alicję Biskup i Henryka Steczyka. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 16 stycznia 2022 r.