ogłoszenia parafialne – poniedziałek w oktawie Wielkanocy – 18 kwietnia 2022r.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY   –  18 kwietnia 2022

1.  Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Msze Święte w naszej świątyni według porządku niedzielnego. Wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz udekorowanie naszej świątyni. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską.
  3. Trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia. O godzinie 15.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.
  5. Spotkanie Kręgu biblijnego w piątek o godz.17.15.
  6. Najbliższa sobota, 23 kwietnia:
  • Spotkanie dzieci do I Komunii św. i ich rodziców o godz.10.30.
  • Rozpoczniemy w Wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego MISJE PARAFIALNE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU MATKI BOSKIEJ JASNOGÓRSKIEJ, potrwają one do czwartku, 28 kwietnia. Misje poprowadzą Ojcowie Paulini.
    • 15,00. Msza św. z nauką- Zakład Karny
    • 18,30. Msza św. z nauką
    • 20, 30. Różaniec – Koło Żywego Różańca
    • 21,00. Apel Jasnogórski

Cały Plan Misji i Nawiedzenia dostępny jest w gablocie ogłoszeń i stronie internetowej. Matka Boża w znaku Ikony Jasnogórskiej przybędzie do naszej parafii
29 i 30 kwietnia.  W dniach Nawiedzenia, prosimy o sprawdzenie godzin zamówionych intencji mszalnych, mogą one ulec zmianie, osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

1. Zmarł ks. Radosław Tuszyński, rezydent  w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie. O terminie uroczystości pogrzebowych poinformujemy. Zmarłego kapłana polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek.