Święto młodych – Kostka

Hej Młodzi!
Wakacje dobiegają końca…
Skoro koniec wakacji, a początek nowego roku szkolnego to bardzo serdecznie zapraszamy Was na kolejne Święto Młodych KOSTKA 2023. 😊
Odbędzie się ono w sobotę 16 września we Wrześni.
Rozpocznie się w czterech wrzesińskich parafiach od katechezy, a po niej – gra miejska.
Przeżywać je będziemy pod hasłem JAŚNIEĆ, SŁUCHAĆ, NIE LĘKAĆ SIĘ.
To właśnie te punkty, zadania dał nam wszystkim papież Franciszek kończąc Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.
Obok odkrywania tych trzech zadań, które zobaczymy jak były widoczne w życiu naszego patrona św. Stanisława Kostki oraz jak je można konkretnie wprowadzić w nasze życie w czym pomagać nam będą Siostry i Ojcowie Dominikanie, będzie także wyjątkowy gość – Jasiek Mela – najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów i pierwszy niepełnosprawny, któremu się to udało. Opowie nam o swoim życiu i wierze oraz o tym jak On: jaśnieje, słucha i nie lęka się.
Skoro świętowanie, to nie zabraknie koncertu. W tym roku: Michała Bukowskiego znanego m.in. ze Studia Raban z TVP, ale będzie, to także najważniejsze spotkanie z Jezusem: w Adoracji, spowiedzi i Eucharystii, która zakończy ten dzień.
Już dziś zaplanuj ten czas i przybądź do Wrześni. Do zobaczenia!
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/194605453635669/?ref=newsfeed
Organizujemy wyjazd wspólnie z parafią Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Zapisy u dk. Artura Gołańczyka.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 września
Wyjazd 16 września rano z parafii Zwiastowania w Inowrocławiu i powrót wieczorem (godziny będą uaktualnione).
Koszt 10 zł przy zapisie i 30 zł w dniu wyjazdu
Osoby niepełnoletnie otrzymają do podpisu zgody na wyjazd.
Zapraszamy! 🙂